Druga edycja Gali "Warszawskie Wieczory Olimpijskie"

Druga edycja Gali "Warszawskie Wieczory Olimpijskie" już 28 pazdziernika 2011 w Pa3acu Lubomirskich w Warszawie. Warszawskie Wieczory Olimpijskie to elitarne wydarzenie wybitnych osobistości świata sportu, biznesu i kultury.

Patronat honorowy nad uroczystą Galą, objął Polski Komitet Olimpijski, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urzad m. st. Warszawy oraz Business Center Club. Pierwszy raz podczas wieczoru, wręczone będą Statuetki "AMBASADOR SPORTU" - wyróżnienie specjalne dla przedsiębiorców, którzy wsparli działania Fundacji na rzecz młodych talentów sportowych. Wręczane będą przez najwybitniejsze osobowo?ci sportu.

Ważnym argumentem dla naszych działan jest czas polskiej Prezydencji w obszarze sportu, który wpisuje się w realizację jednego z jej priorytetów, jakim jest społeczny wymiar sportu.