Fundacja Stamma patronem "Biegu po Nowe Życie"

W ostatnią niedzielę lata - 21 września 2014 w Łazienkach Królewskich odbył się diebiutujący w Warszawie "Bieg po Nowe Życie".

stamm1

Bieg po Nowe Życie to projekt społeczny na rzecz promocji działań prozdrowotnych, edukacji w zakresie transplantacji narządów
oraz aktywizacji społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego. Znani ludzie - aktorzy, muzycy, artyści sceny kabaretowej, sportowcy, dziennikarze - startują w sztafetach razem ze sportowcami po transplantacji.

Ambasadorem przedsięwzięcia jest bokser Przemysław Saleta, który 7 lat temu oddał nerkę swojej córce Nicole.

Fundacja im. Feliksa Stamma dziękuje za zaproszenie do tak ważnej i cennej inicjatywy!

Popieramy cel akcji w 100 % !

Chętnie dołączyliśmy do grona oficjalnych Patronów wydarzenia upowszechniającego ideę przeszczepów jako dar życia, wspierając z całego serca tę uroczystość. Sztafeta Fundacji Stamma dobiegła szczęśliwie do mety w składzie:

Pan Waldemar Maj po przeszczepie wątroby,

Pan Sebastian Wątroba -aktor serialu TVN W-11

Paula Stamm - Prezes Fundacji im. Feliksa Stamma.

stamm1

Do zobaczenia na kolejnym biegu!