Statuetka Feliks Boksu

24 kwietnia 2010 roku w dniu finałów XXVII Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Feliksa Stamma, Paula Stamm prawnuczka wielkiego Trenera wprowadziła na polski ring prestiżową nagrodę dla Boksu Amatorskiego, trofeum dla Trenerów i Zawodników - Statuetkę "FELIKS BOKSU".

Będzie to coroczna koronna nagroda, zwieńczenie sukcesów sportowych dla najlepszych, przyznawana w 4 kategoriach:

• TRENER ROKU
  • CHAMPION TURNIEJU
  • ZAWODNICZKA ROKU
  • ZAWODNIK ROKU

W oparciu o Regulamin i zasady zatwierdzone przez Zarzad Fundacji, specjalnie powołana Rada Statuetki wybierze zwycięzców w oparciu o przebieg ich kariery zawodniczej.

"FELIKS BOKSU" to nagroda przyznawana za pracę trenerską, w uznaniu talentu bokserskiego, w hołdzie dla ciężkiej, systematycznej pracy w dążeniu do celu.

Dla tych, którzy wytrwale próbują zachować i budować dalej nowe "złote czasy" dla boksu, "Papa" Stamm znów chce przyłożyć swoją pięść.

Niech ta statuetka stanie się dla zwycięzców ważnym sygnałem w karierze sportowej.

Zarząd Fundacji

Regulamin do pobrania