Podopieczni

Bartłomiej Jeziorski - (ur. 22 kwietnia 1998)

Osiagniecia:

• .2005/06
    • .Stawia pierwsze kroki na lodzie pod okiem trenerów Dariusza Garbocza i Krzysztofa Majkowskiego .Dostaje się do drużyny Mikrusów ,gdzie gra z chłopcami o 3 lata starszymi
  • .2006/07
    • .Zdobywa razem z drużyną Mistrzostwo Śląska w Mini-Hokeju
  • .2007/08
    • .Wicemistrzostwo Śląska w Mini-Hokeju
  • .2008/09
    • .Najlepszy strzelec w Ogólnopolskim  Turnieju Mikrusów w Hokeju na lodzie
    • .I miejsce w jeździe szybkiej na lodzie w Tychach
    • .III miejsce w jeździe szybkiej na lodzie w regionie
    • .Najlepszy zawodnik IV Międzynarodowego Turnieju Barbórkowego w Bytomiu
  • .2009/10
    • .Najlepszy sportowiec Szkół Podstawowych w Tychach
    • .Najlepszy napastnik w I Turnieju "Christmas Cup Tychy w hokeju na lodzie"
    • .Wicemistrz Śląska w kategorii Żak Młodszy
  • .2010/11
    • .Najlepszy zawodnik w II Turnieju "Christmas Cup  2011 Tychy w hokeju na lodzie"
  • .2011/12
    • .Mistrzostwo Polski w Hokeju na Lodzie w kategorii Żal Starszy
    • .Najlepszy strzelec Turnieju "PUCHAR ŚLĄSKA GPW CUP KATOWICE 2012"
    • .Król strzelców  Miedzynarodowego Turnieju w hokeju na lodzie o Puchar Śląska (kwiecien2011)
    • .Najlepszy strzelec  międzynarodowego turnieju "CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP" Praga 2011
    • I miejsce w jeździe szybkiej na lodzie w Tychach
  • .2012/13
    • .Powołanie do Kadry Polski U-16 , wygrany turniej w Budapeszcie (w punktacji kanadyjskiej najlepiej punktujących zawodników  był czwarty z 7pkt )
    • .Powołanie do Kadry Śląska U-16 (w punktacji kanadyjskiej  był trzeci z 12 pkt )

Damian Janikowski - (ur. 27 czerwiec 1989)

Brązowy medialista IO Londyn 2012. Wicemistrz Świata i wicemistrz Europy w zapasach w stylu klasycznym do 85 kg. Zawodnik WKSu Śląsk Wrocław. Największym jego dotychczasowym osiągnięciem jest wicemistrzostwo świata w zapasach w Stambule (2011). Rok wcześniej, na mistrzostwach świata w Moskwie był piąty, podobnie jak na mistrzostwach Europy. Był również brązowym medalistą mistrzostw świata juniorów (2009 w kat. 74 kg). W 2009 zdobył tytuł mistrza Polski seniorów w kat. 84 kg.

Urszula Łętocha - (ur. 15 stycznia 1995)

Zawodniczka "Hiltop" Osieczany obecnie reprezentuje barwy klubu K.S Śnieżka Karpacz i jest uczennicą III klasy Zespołu Szkół Licealnych i Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu. M.in zajęła IV miejsce na 5km podczas Mistrzostw Europy do lat 18-stu w Austrii w biegach narciarskich oraz kilka razy wygrywała Puchar Świata w nartorolkach.

Karolina Makul - (ur. 23 sierpnia 1994)

polska lekkoatletka, dyskobolka, uprawiająca również rzut młotem.

Zawodniczka klubu WKS Śląsk Wrocław. ( Trenuje rzut dyskiem od 5 lat u trenera Czesława Kotwicy) Medalistka mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych w rzucie dyskiem. Jej największym dotychczasowym osiągnięciem jest srebny medal mistrzostw Europy Juniorów do lat 19 (Rieti 2013). Wcześniej, w 2011 zajęła 10. miejsce na mistrzostwach świata juniorów do lat 17, studentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Obecny rekord zyciowy to 54,79 jest on tez rekordem wojewodztwa dolnoslaskiego w kategorii juniorek.