Zapraszamy do obejrzenia galerii

Statuetki FELIKS BOKSU wreczone

W dniu Finałów XXVII MTB im. Feliksa Stamma w Warszawie pierwszy raz Fundacja wreczyła nagrody FELIKS BOKSU. Statuetka uhonorowała prace trenerską i zawodniczą za 2009 rok.

Rada Statuetek zadecydowała o wyborze Zwyciezców.

Laureaci

• Trener Roku 2009 - Stanisław W?sowski
  • Talent Roku 2009 - Cezary Samełko
  • Najlepsza Zawodniczka Roku 2009 - Karolina Michalczuk
  • Najlepszy Zawodnik Roku 2009 - Kamil Szeremeta

Złoty FELIKS BOKSU to nagroda specjalna wręczana w dowód uznania za osiągane całoroczne wyniki sportowe. Wierzymy, że zmobilizuje laureatów do uzyskiwania wspaniałych wyników nadal w tak dobrym stylu i że najlepsi będą mieli satysfakcje, że ich prace uhonorowano tak wyjątkowym trofeum.

Ufamy, że gdyby Trener Feliks Stamm zasiadał z nami w Radzie Statuetek głos swój oddałby właśnie na Was.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy, aby FELIKS BOKSU przyniósł Wam szczęście w ringu i był "dobrym duchem" przyszłych polskich zwycięzców olimpijskich!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Fundacji